0.5K-GX-32PWB-R
Extended
Manufacturer
GUOCONN
MFR.Part #
0.5K-GX-32PWB-R
JLCPCB Part #
C53223215
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 0℃~+30℃ 2mm 32P 500mA 50V Copper alloy Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Front insertion and back flip type Gold Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS