VA05-T2S12-E
Extended
Manufacturer
GTL-POWER
MFR.Part #
VA05-T2S12-E
JLCPCB Part #
C23704893
Package
DIP,38x19.5mm
Description
1 12V 3kV 410mA 5W 71% 85VAC~264VAC AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection DIP,38x19.5mm AC-DC Power Modules ROHS