GSA12150HS-8
MFR.Part #
GSA12150HS-8
JLCPCB Part #
C441459
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-25℃~+80℃ 1 1.5kV 10V~18V 12.8mm 150V 200kHz 25.4mm 50.8mm 53mA 77% 8W 插件,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS