GT-TS133D-H064-L1
MFR.Part #
GT-TS133D-H064-L1
JLCPCB Part #
C5117880
Package
SMD-4P,10x10mm
Description
-40℃~+160℃ 10.1mm 10.1mm 100,000 cycles 24V 3N 50mA 6.4mm IPX7 No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount, Right Angle White Without Bracket SMD-4P,10x10mm Tactile Switches ROHS