GT-TS090A-H031-L5
MFR.Part #
GT-TS090A-H031-L5
JLCPCB Part #
C2686884
Package
SMD,6.2x6.2mm
Description
-30℃~+85℃ 1.6N 12V 3.1mm 500,000 Cycles 50mA 6.2mm 6.2mm No Red Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS