GT-TC090A-H031-L5-BR
MFR.Part #
GT-TC090A-H031-L5-BR
JLCPCB Part #
C2686891
Package
SMD-5P,6.2x6.2mm
Description
-30℃~+85℃ 1.6N 12V 3.1mm 500,000 Cycles 50mA 6.2mm 6.2mm No Red Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-5P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS