GT-TCA84C-H015-L10AA
MFR.Part #
GT-TCA84C-H015-L10AA
JLCPCB Part #
C2896628
Package
SMD,5.2x5.2mm
Description
-30℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.5mm 12V 1N 5.2mm 5.2mm 50mA No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD,5.2x5.2mm Tactile Switches ROHS