GT-TC179B-H0665-L1
MFR.Part #
GT-TC179B-H0665-L1
JLCPCB Part #
C7275165
Package
DIP,7.2x7.2mm
Description
-40℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 2N 50mA 6.65mm 7.2mm 7.2mm Dome Button IP67 No PC Pin SPST Silver Surface Mount,Vertical Without Bracket DIP,7.2x7.2mm Tactile Switches ROHS