GT-TC149B-H050-L1
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
GT-TC149B-H050-L1
JLCPCB Part #
C2834979
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
-30℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 12mm 12mm 2.5N 50mA 5mm Black No Round Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS