DC-S001B-D013-3.5A
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
DC-S001B-D013-3.5A
JLCPCB Part #
C7464901
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.3mm 20V 3.5A 3.7mm DC Power Jack Right Angle Plugin DC Power Connectors ROHS