GT-TC141A-H043-L1
MFR.Part #
GT-TC141A-H043-L1
JLCPCB Part #
C2837069
Package
Plugin,6x6mm
Description
-30℃~+85℃ 1.6N 100,000 cycles 12V 4.3mm 50mA 6mm 6mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole White Without Bracket 插件,6x6mm Tactile Switches ROHS