GT-TC116B-H145-L1
MFR.Part #
GT-TC116B-H145-L1
JLCPCB Part #
C2762975
Package
Plugin-4P,6.2x6.2mm
Description
-30℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 14.5mm 2.5N 50mA 6.2mm 6.2mm Black IPX7 No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS