GT-TC101B-H175-L1
MFR.Part #
GT-TC101B-H175-L1
JLCPCB Part #
C19725418
Package
弯插,7.5x6mm
Description
-40℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 17.5mm 2.5N 50mA 6mm 7.5mm Black No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插,7.5x6mm Tactile Switches ROHS