GT-TC100A-H043-L1
Extended
Manufacturer
G-Switch
MFR.Part #
GT-TC100A-H043-L1
JLCPCB Part #
C2829957
Package
弯插,7.3x7.1mm
Description
-30℃~+85℃ 1.6N 100,000 cycles 12V 4.3mm 50mA 7.1mm 7.3mm Black No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插,7.3x7.1mm Tactile Switches ROHS