GT-TC041B-H036-L1N
MFR.Part #
GT-TC041B-H036-L1N
JLCPCB Part #
C2686893
Package
SMD,4.7x1.6mm
Description
-30℃~+85℃ 1.6mm 100,000 cycles 12V 2.5N 3.6mm 4.7mm 50mA Black No Rectangular Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount, Right Angle Without Bracket SMD,4.7x1.6mm Tactile Switches ROHS