GT-TB092A-H043-L1
MFR.Part #
GT-TB092A-H043-L1
JLCPCB Part #
C5446813
Package
弯插,5.3x5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6N 100,000 cycles 12V 4.3mm 5.3mm 50mA 5mm Black IPX7 No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插,5.3x5mm Tactile Switches ROHS