GT-F1009DV44-24BBT01
MFR.Part #
GT-F1009DV44-24BBT01
JLCPCB Part #
C29780091
Package
Plugin,P=1mm(Staggered pins)
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 1mm 24P 4.4mm Double-Sided Contacts, Top and Bottom Entry Non-Latching Phosphor Bronze Through Hole Tin Plugin,P=1mm(Staggered pins) FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS