GT-TA092B-H038-L1
MFR.Part #
GT-TA092B-H038-L1
JLCPCB Part #
C5446825
Package
弯插,5.5x4.6mm
Description
-40℃~+85℃ 100,000 cycles 12V 2.5N 3.8mm 4.55mm 5.5mm 50mA Black No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插,5.5x4.6mm Tactile Switches ROHS