GT-A1257WRS-104SBT01
MFR.Part #
GT-A1257WRS-104SBT01
JLCPCB Part #
C22472756
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1A 1x4P 4 4.25mm 4P 50V Beige GH LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS