DC-S025A-D013-3A
MFR.Part #
DC-S025A-D013-3A
JLCPCB Part #
C18724113
Description
-40℃~+85℃ 1.3mm 24V 3.6mm 3A DC Power Jack Solder Cup Plugin DC Power Connectors ROHS