DC-S008B-D006-6.5A
MFR.Part #
DC-S008B-D006-6.5A
JLCPCB Part #
C7464912
Description
-40℃~+85℃ 0.6mm 20V 4.7mm 6.5A DC Power Jack Right Angle Plugin DC Power Connectors ROHS