GSP002RW-3.5-03P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002RW-3.5-03P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223938
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x3P 3 3.5mm 300V 3P 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw Push-Pull,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS