GSP002W-3.81-04P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002W-3.81-04P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223820
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 0.5~1.5 1 16~28 1x4P 3.81mm 300V 4 4P 8A Green Male Plug Screw Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS