GSP002DNB-3.81-06P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002DNB-3.81-06P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223892
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 16~28 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Green Hinged (Snap On) Male Plug Top Entry P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS