GSP001-5.08-02P-11-00A(H)
Extended
Manufacturer
GOOSVN
MFR.Part #
GSP001-5.08-02P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223705
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~26 16A 1x2P 2 2P 300V 5.08mm Green Male Plug P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS