GSP001DW-5.08-02P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP001DW-5.08-02P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223749
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12A 12~26 1x2P 2 2.5 2P 300V 5.08mm Green Male Plug Screw P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS