GSP001SW-5.08-03P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP001SW-5.08-03P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223784
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 16A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS