GSP002SC-3.81-06P-11-00A(H)
MFR.Part #
GSP002SC-3.81-06P-11-00A(H)
JLCPCB Part #
C5223906
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Board Side/Socket - Closed Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS