GM2500ACPZ-R7
Extended
Manufacturer
GONGMOSEMI
MFR.Part #
GM2500ACPZ-R7
JLCPCB Part #
C42376408
Package
LQFN-12(2x2)
Description
-40℃~+150℃@(TJ) 1 10uA 1MHz~3MHz 2.5V~5.5V 500mV~5.5V 6A Adjustable Buck Buck Built-in Yes LQFN-12(2x2) DC-DC Converters ROHS