GM1207ACPZ-3.3-R7
Extended
Manufacturer
GONGMOSEMI
MFR.Part #
GM1207ACPZ-3.3-R7
JLCPCB Part #
C21882470
Package
DFN-6(2x2)
Description
-40℃~+150℃@(Tj) 1 140uA 20V 3.3V 300mA 410mV@(300mA) 8.5uVrms 92dB@(10kHz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Soft Start、Enable Positive DFN-6(2x2) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS