GCRH127M-221MC
MFR.Part #
GCRH127M-221MC
JLCPCB Part #
C439421
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
2.36A 220uH 376mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS