GCDA2016A-1R0MG1
Extended
Manufacturer
GLE
MFR.Part #
GCDA2016A-1R0MG1
JLCPCB Part #
C439302
Package
0806
Description
1uH 2.26A 2.61A 69mΩ ±20% 0806 Inductors (SMD) ROHS