GCNR3015E-150M01
Extended
Manufacturer
GLE
MFR.Part #
GCNR3015E-150M01
JLCPCB Part #
C439326
Package
SMD,3x3mm
Description
15uH 350mΩ 640mA 650mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS