GCDA0630A-4R7M03
MFR.Part #
GCDA0630A-4R7M03
JLCPCB Part #
C439283
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
38mΩ 4.7uH 5.5A 6.5A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS