GCRH125-470MC
Extended
Manufacturer
GLE
MFR.Part #
GCRH125-470MC
JLCPCB Part #
C439405
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
1.8A 47uH 75mΩ ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS