GCDA0630A-3R3M03
MFR.Part #
GCDA0630A-3R3M03
JLCPCB Part #
C439281
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
3.3uH 30mΩ 6.5A 9.5A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS