GCCD5830N-220M01
Extended
Manufacturer
GLE
MFR.Part #
GCCD5830N-220M01
JLCPCB Part #
C439252
Package
2220
Description
1.11A 22uH 280mΩ ±20% 2220 Power Inductors ROHS