GL10N10B4S
Extended
Manufacturer
GL
MFR.Part #
GL10N10B4S
JLCPCB Part #
C2886410
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 10A 140mΩ@10V 14pF 2.5V 255pF 40W 4nC@10V N-Channel TO-252 MOSFETs ROHS