GL50N03A4
Extended
Manufacturer
GL
MFR.Part #
GL50N03A4
JLCPCB Part #
C2886418
Package
TO-252-2
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8nF 11mΩ@10V 180pF 23nC@10V 240pF 30V 3V 50A 60W N-Channel TO-252-2 MOSFETs ROHS