T5621600-D-15-1P
Extended
Manufacturer
GDHY
MFR.Part #
T5621600-D-15-1P
JLCPCB Part #
C711547
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6kV 5.6nF 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS