B2240400-D-15-1R
Extended
Manufacturer
GDHY
MFR.Part #
B2240400-D-15-1R
JLCPCB Part #
C5119346
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 220nF 400V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS