B1050630-D-27-1R
MFR.Part #
B1050630-D-27-1R
JLCPCB Part #
C5211026
Package
Plugin,P=27mm
Description
1uF 630V 插件,P=27mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS