FSMD500-16-2920R
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FSMD500-16-2920R
JLCPCB Part #
C5742560
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 1.5mm 100A 10A 16V 25mΩ 5.44mm 5A 5mΩ 5s 7.98mm 2920 Resettable Fuses ROHS