FSMD400-16-2920R
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FSMD400-16-2920R
JLCPCB Part #
C5707770
Package
2920
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 100A 10mΩ 16V 40mΩ 4A 4s 8A 2920 Resettable Fuses ROHS