FRV016-240F
Extended
Manufacturer
Fuzetec Tech
MFR.Part #
FRV016-240F
JLCPCB Part #
C2687091
Package
Plugin,P=5.1mm
Description
-40℃~+85℃ 1.4W 15s 160mA 2.5Ω 240V 2A 370mA 7.8Ω 插件,P=5.1mm Resettable Fuses ROHS