RWS02J47R0A520NH
Extended
Manufacturer
Futaba Elec
MFR.Part #
RWS02J47R0A520NH
JLCPCB Part #
C275065
Package
Plugin,D4.5xL12mm
Description
2W 47Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL12mm Through Hole Resistors ROHS