RNS14F51R0A520NH
MFR.Part #
RNS14F51R0A520NH
JLCPCB Part #
C274456
Description
250V 250mW 51Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS