RNS14F1001A520NH
Extended
Manufacturer
Futaba Elec
MFR.Part #
RNS14F1001A520NH
JLCPCB Part #
C274526
Package
Plugin,D1.7xL3.5mm
Description
1kΩ 250V 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.5mm Through Hole Resistors ROHS