RMU02J1302A780NL
Extended
Manufacturer
Futaba Elec
MFR.Part #
RMU02J1302A780NL
JLCPCB Part #
C7544749
Package
Plugin,D5.5xL16mm
Description
13kΩ 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS