RMS02J2001A520NL
MFR.Part #
RMS02J2001A520NL
JLCPCB Part #
C7544727
Package
Plugin,D4.5xL12mm
Description
2W 2kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,D4.5xL12mm Through Hole Resistors ROHS